Koszyk

O nas

Hurtownia FMCG Trade - informacje o firmie

Globalna dystrybucja produktów

Już od ponad dwudziestu lat trudnimy się globalną dystrybucją produktów z branży FMCG. Sieć logistyczna, którą budowaliśmy od podstaw, obejmuje kraje Europy Zachodniej, Polskę, Litwę, Ukrainę, Białoruś, a także Izrael oraz Dubaj. W Polsce siedzibą naszej firmy jest Poznań.

Istniejemy od 1993 roku

Od tego czasu nieustannie poszerzając ofertę dystrybucyjną. Rozpocząwszy od paliw płynnych, staliśmy się prężnie działającą hurtownią niemieckiej chemii gospodarczej z siedzibą w Poznaniu, największym tego typu przedsiębiorstwem w Wielkopolsce i jednym z najbardziej liczących się w kraju hurtowych dystrybutorów chemii niemieckiej. Doskonałe rozeznanie na rynku oraz bycie o krok przed tendencjami w gospodarce to nasze atuty, dzięki którym hurtownia FMCG Trade zyskuje kolejnych partnerów handlowych, kontrahentów czy odbiorców końcowych.

Chemia z Niemiec

Aktualnie trzon naszej działalności stanowi sprzedaż oraz dystrybucja chemii z Niemiec oraz Europy Zachodniej, na terenie Poznania, jak i w skali ogólnopolskiej, za pośrednictwem Internetu. Specjalizujemy się w hurtowej sprzedaży produktów codziennego użytku (FMCG) z branży kosmetycznej, spożywczej, jak też z zakresu chemii gospodarczej. Jeśli chodzi o marki, które znalazły się w naszym aktualnym asortymencie, możemy wymienić wśród nich topowe produkty globalnych koncernów: Ariel, Persil, Vizir, OMO, Weiser Riese, Pampers, Pantene, Nivea, Fructis, Vanish, Healthpoint Ltd, Head&Shoulders, Schwarzkopf, Fa, Dove, Lenor, Softlan, Finish, Pledge, Pur, Calgonit oraz Fairy. Jak możecie się Państwo przekonać, czytając powyższą listę, chemia gospodarcza z Niemiec, to nie jedyna dziedzina, w której specjalizuje się nasza hurtownia – polecamy również produkty marek takich jak Astonish, czy też LIF, które podbijają rynki w Wielkiej Brytanii oraz Europie Zachodniej. Wyroby marek własnych, jakie oferuje nasza hurtownia chemii z Niemiec, to gwarancja najbardziej korzystnego stosunku jakości do ceny – sprawdźcie Państwo sami.

Zespół pracowników FMCG Trade

to grono doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje w dziedzinie handlu zagranicznego. Nasi handlowcy biegle władają językiem angielskim, niemieckim oraz bułgarskim, dzięki czemu jesteśmy w stanie nie tylko kontynuować obecne, satysfakcjonujące relacje handlowe, ale i otwierać się na wciąż nowe rynki oraz kanały dystrybucji.

Hurtownia chemii gospodarczej

oraz powiązanych produktów codziennego użytku FMCG Trade z Poznania zapewnia kontrahentom pełne bezpieczeństwo transakcji. Realizujemy przejrzystą politykę współpracy. Warto na początek zapoznać się z działem „Regulamin”, gdzie podajemy wszelkie istotne informacje na temat zakupów. Zapraszamy do kontaktu, telefonicznie, bądź mailowo – komunikację ułatwi zakładka „Kontakt”. Czekamy na Państwa zapytania ofertowe oraz propozycje współpracy.

Zapraszamy do współpracy, życząc udanych zakupów!

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij